Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4 / 5 41×

Proč se nikdo nechce bavit s USA?

4 / 5 41×
Proč se nikdo nechce bavit s USA?
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

AlienCZ to bylo irsko ... itálie má červenou :D

Ivan Heřmanský Ty vole zopakujte si dějepis ze základky když neumíte ani státní vlajky!

rsputio kezone, že by v tom byl ten vtip?

kezon Proč jsou tam špatný vlajky ? :O

k uchanec  Antarius a ty se divíš? Když jejich stát je cca tak velký jak evropa a má ještě víc států? No a mimochodem, někteří mí spolužáci na základce ani nevěděli, že Jugoslávie fakt existovala a jeden dokonce zakreslil Francii do Skandinávie...

Chloralia .. Já nwm, ale mě teda rozhodně nepřijde, že by se Evropa nerada bavila s Amerikou. Minimálně ČR dělá všechno pro to, aby si jí Američani všimli.

Antarius srandu? Tím že ani ve zprávách neví kde co leží? Proč nepoužijí google...není snad jejich?

Jiří Stejskal Evropa nenávidí Ameriku, protože si z nás dělají Američani srandu, že jsme až moc chytří snobové.

Antarius otázka názorů a inteligence. Američané byli stejní už od začátku. Jejich dlouholetý plán vymýtit domorodé obyvatelstvo a vyrabovat veškeré přírodní zdroje nejen u nich doma, ale i jinde ve světě spolu s jejich talentem pro hledání ropy je vskutku obdivuhodný.
A přesto mě na Americe cosi láká...samozřejmě příroda, která je tak rozmanitá díky rozlehlosti (rozlehlost správným směrem, rusko jde podél poledníků a tam je furt zasr...kosa), i když "žít americký sen" bych tedy nechtěl.
Jen nevím, zda je horší Amerika, nebo ČR...

Trollík USA je země bohatá země s bohatou historií. Ale musím souhlasit s ladyeli1, ti lidé v ní... Ale neházejme všechny Američany do jednoho pytle, že :) Je to otázka názorů.

ladyeli1 ale neříkám že všichni rozhodně ne ! jen to je můj názor

ladyeli1 No ja proti usa nic nemám země je to moc hezká jen mě někdy zaráži ti lidé v ní já vím že každy je jiný ale ja vidim američany jako docela hloupé

Obsah, který vás může zajímat

Už jsme tu měli první světovou válku na Facebooku, potom taky Velkou hospodářskou krizi a jak všichni víme z hodin dějepisu, tak teď by měla následovat druhá světová válka. Respektive druhá světová válka na Facebooku, kterou završíme náš třídílný historický seriál. A že to bude zakončení ve velkém stylu, tento díl je totiž nejrozsáhlejší a dost možná také nejzábavnější. Záleží na tom, jak moc vám přijde smrt milionů lidí vtipná. Každopádně ale můžete dohnat či doplnit to, co jste zapomněli ze školy.

Dvě na první pohled stejné věci nebo činnosti a přitom takový velký rozdíl. Existuje jen velmi tenká hranice mezi roztomilostí a odporným chováním. Jde o detaily, které jsou po chvíli zcela patrné. Buď se začneme rozplývat, jak je všechno hezké, v opačném případě nám podráždí nervy odporná věc, kterou někteří lidé z našeho okolí dělají běžně denně. Porovnejte onu hranici v nové galerii komiksů od Collegehumor.  

To je taková filozofická otázka. Jaký by to bylo (nebo jaký to bylo), když se dostal Hitler k branám nebeským... co mu asi Bůh řekl? "Zdar, Áďo, tyvole, co jsi to tam dělal za bordel?!". Nikdo neví, jaká by byla otázka Boha, ale jeden hypotetický scénář najdete právě v tomto komiksu. Protože ve skutečnosti nemusí záležet na tom, zda jste Adolf Hitler, Mussoliny nebo Stalin... záležet může na zcela jiném faktoru. Faktor FŇ.

Když s rozhodnete sestěhovat se se svou drahou polovičkou, život se vám obrátí naruby. A už nikdy nic nebude jako dřív. Nebo vám to určitě říkají všichni starší a zkušenější přátelé. Ovšem, je tomu skutečně tak? Nebo je to jen další mýtus, který se vám kamarádi snaží vymluvit, protože ví, že takto už nebudou žádné seriálové maratony ani hraní her do čtyř ráno? Inu, následující ilustrace o společném bydlení to říkají jasně.

Knižní a filmová podoba se někdy velmi výrazně liší. Příkladem může být i oblíbená Hra o trůny. Jste-li fanouškem tohoto seriálu, pravděpodobně už máte shlédnutý první díl nové série a s napětím čekáte na další! Nebojte se, neprozrazdíme vám nic z dalšího dílu! Ale máme pro vás srovnání knižní a filmové podoby, protože obě se velmi liší. Jste-li vášnivým čtenářem, pak vás to asi nepřekvapí, ale pro ty, co naposledy četli Slabikář, to bude novinka. Podívejte se, jak je Hra o trůny napsána doopravdy!

Make up art zachvátil internet. Ženy, často krásné a zjevně nadané, přetváří svá těla v naprosto neuvěřitelné kreatury, často jako vystřižené z filmů od Spielberga. Ovšem v tomto konkrétním případě kouknete na umělkyni, která nejdříve ztvárnila některou slavnou filmovou/seriálovou tvář (nejen z pohádek od Disney) v ukázkovém provedení, vedle tváře, které dané postavy buďto zastihly ránou osudu, nebo byla velká pravděpodobnost, že by se tomu tak skutečně mohlo stát.