Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

3.4 / 5 38×

Lague of Legends

3.4 / 5 38×
Lague of Legends
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Tomcat Lague of Legends? :D

Mira Totéž s vámi udělá i sledování Doctora Who

daous Jedna hra a není úniku :D

SimiIV Phew... aspoň že to nehraju...

Bachar Hanna ehrm... zdovolenim, já tě jenom tak trochu pohltím svojí mocí. MUHAHAHA

G_glop Tohle je asi nejlepší verze toho komiksu! xD

Kili Lepší by bylo WOW, ne?

Karolína Karasová Ne:D

Lich Ne tak docela, dvojníku Arthase Menethila, z vlastní zkušenosti vím, skloubit wowko a real life jde mnohem mnohem lépe lolko a real-life :D Totéž platí o odvykačce :D :D

Kili 1. Tenhle obrázek mám proto, že mám rád warcraft, jinak pokud bych se měl přirovnat k nějaké postavě z warcraftu, on by to určitě nebyl.
2. Nevím, co se tím posmajlíkovaným zvratkem snažíš naznačit, ale i kdybych tu měl překladatele ze Somálska, Číny a Bradavic, tak na to asi nepříjdu.
PS: Obrázek bývalého modrookého blonďáka mám výhradně proto, že snad žádný jiný tam dát nešel a ani se mi tam neukázalo žádné autistické vysvětlení, jak má technika ve zvyku.

Obsah, který vás může zajímat

Znáte černé tečky na pleti? Máte černé tečky na pleti? A nebo je máte i jinde, nejen na pleti? V každém případě zbystřete - tohle vás totiž může potkat, pokud je necháte ve své kůži zrát. Ucpané póry totiž nejsou žádná sranda, a dříve bílé neviditelné "cosi" se postupně rozšiřuje a přetváří ve fujblésakrblé plné černého svinstva. A to není vše - ono to potom vytáhnout, to znamená nechat na své kůži kráter srovnatelný s krátery na Měsíci.

Ženská logika prostě není logická. Jak jinak byste vysvětlili, že pokud vás podvede holka, nakonec to všechno dopadne tak, že byste se měli omlouvat vy? No, nechtěli bychom teď být v kůži chudáka Derpa (nebo toho chlápka, co po dobu trvání komiksu drží ukázkový poker face). Ponaučení pro dnešní den je velmi jednoduché - když už máte potřebu svou přítelkyni sledovat, nikdy jí to nepřiznávejte.

Další díl skvělé hororové série MySilentHorror nabral protentokrát trochu velmi peprného, ostrého černého humoru. Ne že by šlo zrovna o legrační příspěvek, ale cynici a jiná havět se bude skvěle bavit. Zkrátka, když zrovna popíjíte v baru s krásnou dívenkou sklenku, dvě sklenky, více než dvě sklenky, dejte si pak pozor na to, až dojde na postelové hrátky. Pouta a jiné neřesti totiž mohou znamenat víc, než průser. Uvidíte sami!

Snad každá doba má své chyby. A nynější moderní společnost jich má hodně. Naštěstí si to uvědomuje hodně lidí, naneštěstí ne dostatečné množství, a tak není jednoduché tyto problémy vyřešit. Mezi ty, kteří mají o moderní společnosti jasno, patří i umělec Gündüz Agayev, který se rozhodl pomoct těm, kteří mají ještě stále na očích růžové brýle. Jak? Nakreslil dvanáct výstižných ilustrací největších chyb moderní doby, které mluví za vše! Přesvědčte se sami!

Flirtovat se musí umět, jinak dopadnete jako nešťastníci z následujících SMSsek. V prvé řadě je třeba, abyste byli spolu se svým adresátem naladěni na stejné vlně a uměli se alespoň trochu písemně vyjadřovat. A druhou dost podstatnou věcí je vypnutí automatických oprav psaní – kolik ty už dokázaly napáchat škod… No, a když se vám tohle všechno sejde, můžete celou akci dovést do zdárného konce. Když ne, skončíte v podobném výběru toho nejlepšího SMS flirtování.

Říká se, že ženy a muži jsou z jiné planety. Samozřejmě je to hloupost, ale upřímně řečeno, jejich vzájemné chování tomu velmi často odpovídá. Jsou totiž věci mezi nebem a zemí, pro které žádná ženská nemá pochopení. Aby toho nebylo málo, muži zase nikdy neví, co udělali špatně, a nedojde jim to do té doby, dokud jim to ženy neřeknou. Tudíž toto soužití není vždy harmonické. Jak už název napovídá, tento komiks vám ukáže klasickou "idylku" možná i u vás doma. Podívejte se sami!