Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.6 / 5 51×

Když je žena dlouhé hodiny ve sprše, víme, co tam dělá...

4.6 / 5 51×
Když je žena dlouhé hodiny ve sprše, víme, co tam dělá...
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Anna Šromová Mě to jako koupelna připadá, u nás máme kachličky jenom u vany a umyvadla :)

Antarius To ti musí ukazovat sociální zařízení? Třeba sedí na záchodě. Nebo na pračce. Nebo tam jen tak postává. Já jsem se třeba zasmál, a to, že nepřikreslil sprchu, *cenzurováno* a umyvadlo autorovi fakt nedávám za vinu. Taky zapomněl na kachličky, občas bývá ve dveřích koupelen taky otvor na odvádění vlhkosti, chybí zrcadlo, a jéje, nemluvě o tuctech krémů, šampónů, gelů, mýdel, žínek různých tvarů, které ženy používají, samozřejmě ručníky, a když už je to ta koupelna, tak i trochu té plísně.

Hele, máš naprostou pravdu, tohle všecko a mnohem více by tam být mělo.

Daniel Dörri Smolík Tak to je REKT z vaší strany, má Kili nebo losik260326 nějakou otázku? (k věci)

Antarius No...nebylo by třeba se tu tak urážet vy dva...jste jako dva pračlověci, kteří na sebe křičí, kdo má větší klacek (kyj, ne pyj).
Prostě je v koupelně, ale nesprchuje se. Lhala...lalala....

Kili Tak proč v té "koupelně" není koupelna? Jenom zeď. Pointa je dobrá, ale vizualizace trochu selhala.

Antarius Kili, já myslím, že o té sprše lhala. Protože ono to nevypadá, že by se sprchovala...víš?

losik260326 Nekecej... xD Kili je blbec... xD

Kili Jistě, obvykle jsem ve sprše oblečený a místo sprchy samotné nebo vany tam mám normální zeď.

losik260326 Ty jsi asi nejchytřejší z 1. třídy co kide? xD

losik260326 Ty jsi asi nejchytřejší z 1. třídy co kide? xD

Kili I kdybych byl z první třídy, tak jsem pořád + - 1000 krát chytřejší než jeden z mnoha velkých neúspěchů potratových klinik tvého kalibru, jenž si sedne za počítač a otluče si hlavu o klávesnici, aby mi tady zanechal - a to dokonce 2 krát - takový egoistický, nabubřelý a značně retardovaný cákanec. Uvědom si laskavě, *cenzurováno*, že ne každý, kdo je natolik tupý, aby si vytvořil účet na trollol, je tvůj vrstevník, i když já jsem tedy nikdy nepotřeboval chodit do školy pro mentálně zaostalé. A ano, jsi velice všímavý, v první třídě jsem totiž byl opravdu nejchytřejší - a ještě jednou zdůrazňuji, že to nebyla škola pro mentály jako ty.

Obsah, který vás může zajímat

Každý z nás rád vypadá skvěle a rád se chlubí proměnou k lepšímu. Důkazem je nespočetné množství oblíbených  fotografií "před a po", při kterých zůstává rozum stát. Pokud máte taky pocit, že  všem se daří takhle krásně zhubnout, jen vám to nejde, nezoufejte, pravda je totiž trochu jiná! Trennérka Sophie Kay se rozhodla, že zjistí pravdu o těchto záhadných fotografiích. A podařilo se jí to, zjistila, že za všechno může správné osvětlení, natočení těla, dýchání, opálení a taky spodní prádlo. Podívejte se na tyto fake přeměny a naučte se rozeznávat rozdíly!

Prožíváte zrovna jeden z těch blbých dní, kdy se vám nic nedaří? Nevěšte hlavu, vždycky totiž může být hůř. Své o tom ví i dvaadvacítka těchto nešťastníků, kteří mají rozhodně MNOHEM horší den než vy. Nebo už vás taky museli vyprošťovat hasiči z autobusové zastávky, zbořili jste si vlastní garáž, rozbili si zbrusu nový mobil, nebo jste odjeli z pumpy i s hadicí od benzinu v nádrži? Ano, i takové věci se dějí. A jak všichni víme, cizímu neštěstí se směje nejlépe, takže hurá do toho!

Studentský život je prý bezstarostný. Z určitého úhlu pohledu ano.  A z jinéh zase vůbec ne. Za nás bychom rádi řekl, že pokud bychom měli možnost vrátit se do dob, kdy jsme stáli jako na popravě před tabulí, a čekali, jakými kulkami na nás bude střílet místní obávaný šerif - učitel, raději bychom si stoupnuli do fronty na pracovním úřadě a doufali, že se na nás usměje nějaký ten bezdomovec v okolí. Ano, v tomto krásném výčtu životních momentů z lavic středoškolských, ba i z kolejí vysokoškolských, uvidíte jasně a jednoznačně, že život studenta není žádný med. Ani slivovice.

Věčné souboje obvykle mají dva vyrovnané soupeře - ostatně právě proto jsou věčné. Občas se vyskytne nějaká výjimka, kdy jeden ze soupeřů převálcuje tohoto druhého rozdílem třídy, ale stejně je lidé budou zase stavět vedle sebe, právě proto, aby byl vidět ten rozdíl. Ve světě počítačové grafiky se jedná o porování Windows Malování a Photoshopu. Pokud jste předchozích 20 let nestrávili v jeskyni, určitě tušíte, jak tohle musí dopadnout. A taky že dopadlo...

Loga jako Mc Donalds, Absolut, Starbucks nebo třeba Gillete vyobrazil jeden kreativista způsobem, který jasně predikuje jejich důsledky použití. Ať už žádoucí, či nežádoucí, což můžeme stejně nechat koňovi, páč má větší hlavu. Doufám. Každopádně kreativitě se meze nekladou a třeba u takového loga Nestlé se účinek v podobě akné perfektně hodí také na Nutellu. Nutellu mají všichni rádi, jenom asi já nijak zvlášť ne. A to ne zrovna že bych nadával na palmový olej, kvůli kterému se kácí deštné pralesy. Vono, teď je to palmový olej, později to bude kukuřice, nakonec třeba vesmírná stanice. To už ale zacházíme mimo digital art a vtipné obrázky jasně poukazujíc na věcí jako: nežerte, nechlastejte a holte se!

Tento test osobnosti je založen na tom, jakým způsobem člověk reaguje na barevné kombinace a různé objekty. V tomto případě se jedná o různé obrázky očí. Jste filozofická, romantická, nebo výstřední osobnost? Nebo snad nějaká úplně jiná?

Make up art zachvátil internet. Ženy, často krásné a zjevně nadané, přetváří svá těla v naprosto neuvěřitelné kreatury, často jako vystřižené z filmů od Spielberga. Ovšem v tomto konkrétním případě kouknete na umělkyni, která nejdříve ztvárnila některou slavnou filmovou/seriálovou tvář (nejen z pohádek od Disney) v ukázkovém provedení, vedle tváře, které dané postavy buďto zastihly ránou osudu, nebo byla velká pravděpodobnost, že by se tomu tak skutečně mohlo stát.