Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

2.9 / 5 33×

Máme exkluzivní informace o názvech dalších dílu Rychle a zběsile

2.9 / 5 33×
Máme exkluzivní informace o názvech dalších dílu Rychle a zběsile
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Michael Miša RYCHLE A ZBESILE 100 us to sacina byt nuda

Antarius díkybohu za to, že se ty komentáře po třech schovávají...tyhle debaty by mne číst nebavilo.

Michael Miša ale fakt ja si si musim loshlusit s trololo inak tak to nejde a co potom ked to bude asi sase inak

Michael Miša RYCHLE A ZBESILE 12 ZABTE NAS

Weva Jen otázečku - k čemu tohle mělo být dobré? :D

corn ja jen chci zduraznit, ze mi zalezi na tom, co zde pisete. chapu vase reakce. ovsem upravy jsou nezbytne pro to, abychom se dokazali uzivit a fungovat, s vasimi reakcemi jsem tedy pocital. Neznamena to ale, ze se spokojim s problematicnosti tabletu, mobilu a pripadne tim, ze nepouzivate mys > zapracujeme na tom. Chystame vice veci, tentokrat uz nic kontroverzniho :-)

Michael Miša RYCHLE A ZBESILE 11 SME HAJSLU

corn Hooded Assassin: muj tablet na to reaguje. Nicmene budeme brzy spoustet i mobilni verzi a verzi pro tabletyy.

Antarius Ještě maličkej dodatek: Víte, jak se tyhle stránky jmenují? No trololol.cz.

All users just have been trolled. Except me, I'm okay with this.

Antarius 5. to mohlo skončit. Byl by to dobrý konec.

PS: kdo nemá tablet (a má myš) - jako já, se vám musím smát :D

Hooded Assassin Tohle ovládání je děs. Na trololol se dostanu jen přes tablet a to musím stránku posouvat ťukáním na tu lištu, protože na posouvání prstem mi to nereaguje. Fakt skvělé.

Weva Já jsem zvyklá posouvat obrazovku šipkami, protože mám toutchpad a ne zrovna šikovné prsty, ale díky tomuto znásilnění si budu muset koupit myš, nebo se spíš rozloučit s trololol... Cituji klasika: Za co své fanoušky pořád trestáte?

Raven To posouvání je vážně něco strašnýho, jednak je pomalý a jednak musím mít kurzor myši uprostřed obrazovky, jinak scrolluju něčím, co nechci. A když mi uprostřed něčeho co čtu, běhá kurzor... no předtím to prostě bylo lepší.

Derthiel Asi jste všichni *cenzurováno*í nebo co ale už od doby co vyšlo Fast Five tak byl oznámen díl 6 7 8 9. Takže to žádné překvapení není i když už v 5 díle říkali že to bude poslední job kde se pořádně napakujou. A 10 nebude.

Adrroller123 to posouvání je příšerný, zvlášť když má někdo touchpad jako já....a celkově jsou ty stránky hrozný, po tý změně.....

W20 Změna stránek naprosto tragická, zde někdo moc nepřemýšlel. Jestli to je jen proto, aby reklamy byly pořád na očích ... nevím. Já je tam stjně díky adbloku nevidím, takže reklamy jsou mi ukradené, ale to, co udělali se stránkami je prostě otřesné.

Kili To jako už fakt ne!!! Napřed to deb*lní posunování, pak reklamy přes půlku webu a teď - nevím jestli to mají všichni - se žádný příspěvek nenačte!

Obsah, který vás může zajímat

Jak kdysi dávno v jednom pořadu od Izera zaznělo u přeoperovaného muže na ženu: tou největší fyzickou změnou na mém těle bylo, když mi uřízli... půlku mozku. Ale to jsme trochu odbočili. Stereotypy mezi ženou a mužem předurčují chování jednotlivých pohlaví. Díky bohu, že existují jen dvě, i tak je problém se v ženách vyznat. Nutno dodat, že pokud nepočítáme za legitimní pohlaví to třetí - mužoženoidní, či ženomužoidní (to uznávají někde v Indii nebo Turecku?), tak vám z celé této dokonale výstižné koláže vyobrazujícíh rozdíly mezi mužem a ženou vyplyne tohle: ženy jsou prostě divný.

V této galerii máte možnost se o sobě dozvědět ještě víc! Máme pro vás další test osobnosti, který oshalí i to, o čem jste něměli tušení. V tomto testu je devět stromů a vy si vyberete ten, který je vám nejvíce sympatický, nejvíce se vám líbí, zkrátka vás zaujme hned na pvní pohled. Nepřemýšlejte nad tím moc dlouho a nevracejte se zpětně k tomuto kroku. Poté si vyhledáte číslo stromu, který jste si vybrali, a dozvíte se charakteristiku vaší osobnosti. Tak co myslíte, sedí to?

Existují věci, které byste před holkami nebo s nimi přímo dělat mohli a měli. A pak také věci, které by bylo lepší nevytahovat, teda pokud zrovna dotyčnozu neznáte patnáct let a za celou tu dobu, co je vaší manželkou, jí nenarostl knírek. Ukážeme vám tři základní techniky "jaktoneposratvole", které tak trochu korespondují s technikami "sešprostětotálnídebil". Tak snad vám pomůžou.

Napoleon byl malý, Albert Einstein propadl ve škole z matematiky, Salieri žárlil na Mozarta – tohle už jste asi někde slyšeli. Dost možná, že dokonce ve škole. Ale… máme pro vás šokující odhalení. Je to lež! Pouhé mýty, kterými se občas někdo chce blýsknout před kamarády, případně zlehčit to, že propadá z matematiky. Ve skutečnosti to totiž bylo trochu jinak. Takové méně senzační a více realistické. Minimálně v těchto devíti případech.

Zatímco nás na základní škole učitelé učili prasárny, kvadratické rovnice a jiné zhovadilosti, celou řadu zajímavých a poutavých informací pominuli, a nám chudákům, zde na internetu, nezbývá než si je prohlížet na webech jako je právě Trololol nebo třeba... Trololol. Ano, díky bohu za kvalitu našeho, a nejen našeho školství. Napadlo vás třeba někdy se zeptat na to, kde se nejčastěji fotí památky? A kde žije nejvíce nevěřících na světě?! Fantastické a faktické mapy, které musíte vidět!

Cokoliv týkající se sexuální orientace je vnímáno jako taburizované téma. Ale proč? A proč by se mělo zatracovat? Přitom tyto tématiky obestírají nejedny mýty, legendy a pověry, které nekorespondují s realitou více, než bulharská striptérka s nevinností. Proto si tvůrci komiksu CollegeHumor vybrali zrovna tohle téma - jaké to je být bi a co si o tom lidé doopravdy myslí. Skutečnost je často jednodušší, než se zdá.

Kdo umí být slušný, přitom ale hovado, má vyhráno na všech čarách. K vulgárním výrazům se uchyluje jen chudák, člověk bez mozku a nebo někdo, kdo vám chce dát do držky. Jediný případ, kdy dokážeme vulgární slova pochopit, je právě poslední bod. Ovšem ty první dva je dobré přeskočit, a případně se naučit několik krásných a ucelených sloganů, ve kterých se obejdete bez zakázaných a neslušných slov. A přitom... přitom dotyčného nebo dotyčnou utřete lépe než Mr. Propper!

V The Sims "tomu" říkali woohoo. A když příjde řeč na woohoo, je dobré si ukázat také místa a situace, která jsou pro dané úkony s řádně dodrženými technologickými postupy při práci vhodná. A stejně tak si ukázat místa, která jsou vhodná méně, či jsou zcela zapovězená. A nejen místa - některým situacím je zkrátka dobré předcházet. Zvláště když vám na partnerovi záleží víc než na náhodném pocestném.