Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.8 / 5 40×

Bratrská láska :)

4.8 / 5 40×
Bratrská láska :)
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

Kili Nemohl jsem si nevšimnout, že na trolol je registrovaná banda naprostých dementů, kteří musí komentovat úplně všechno a přestože je jejich koment například úplně suchopárný nebo plný retardovaných klikyháků, kteří by asi měli znamenat smajlíky, které se tady nedají zobrazit, tak dostanou like od obdobných pseudointelektuálů, pro než je gramatika sprosté slovo - netvrdím, že všichni! Cenzuruje se tu každé sprosté slovo. Nevím, jak Vy, ale já si stojím zatím, že to jsou také slova a že si diskriminaci nezaslouží, protože kolikrát dobře vyjadřují to, co člověk chce říct a také - nenamlouvejme si, že se tomu dá zabránit - i když se rodiče snaží děti vychovat slušně, tak už od nastoupení do prvního ročníku základní školy jim postačí k tomu, aby přišli domů a řekli mladšímu bratrovi: "Na co čumíš, *cenzurováno*?" Navíc to, že lidé s drsným slovníkem jsou většinou pohodáři, zatímco ti, kterým se nelíbí, když někdo řekne "ku*va", bývají upjatí a choleričtí, myslím není náhoda. (Vzkaz pro všechny, kteří si myslí: "nevym, co si vo sobe mislis :), si nula :) si debyl" a podobně, nekomentujte to, co nevidět bude totiž můj komentář cenzurován a já to navíc číst nebudu.) Tak čau a nepruďte ošetřující lékaře.

corn Pokud se podíváte na jiné weby, uvidíte, že je to tam daleko horší. Je to Vaše subjektivní zaujetí.
Cenzůře podléhají výhradně jen vulgární slova, stejně jako na facebooku, který to dělá trochu sofistikovaněji a sprosté komentáře na stránkách skryje. My to děláme zejména kvůli poskytovateli reklam, leč mnoho jiných stránek toto nečiní a dělají tak na vlastní riziko. Obecně - velmi vulgární a nesnášenlivé příspěvky jsou v rozporu a systém je maže a mazat bude - není to nic se svobodou projevu, ale s kultivovaností projevu (jen imbecil si bude myslet, že slovo demokracie znamená = mohu se chovat jako dobytek. Zkuste se chovat jako nevychovanej zmetek uprostřed přelidněného náměstí a můžeme si pak povědět, co je to demokracie, když Vám tam dá někdo přes hubu, protože se chováte právě jako imbecil). Pokud chce někdo nadávat, nesnášenlivě útočit, ať jde do chlíva, ne na Trololol. - tolik k cenzůře, nikoliv k ostatním názorům, těch se můj příspěvek netýká. Díky za pochopení.

Michael Miša aha diky raven

Raven To nemusí jen připomínat, to je přesně on. Jestli se chceš dozvědět něco zajímavého, přepočítej si prsty toho druhého kluka.

Michael Miša ten co cel ledadlo mi pripomina stena s mesteska zahad ce jen veci pre seba ne pre ostatni

sirina Kéž by se takhle chovali všichny

Obsah, který vás může zajímat

V této galerii máte možnost se o sobě dozvědět ještě víc! Máme pro vás další test osobnosti, který oshalí i to, o čem jste něměli tušení. V tomto testu je devět stromů a vy si vyberete ten, který je vám nejvíce sympatický, nejvíce se vám líbí, zkrátka vás zaujme hned na pvní pohled. Nepřemýšlejte nad tím moc dlouho a nevracejte se zpětně k tomuto kroku. Poté si vyhledáte číslo stromu, který jste si vybrali, a dozvíte se charakteristiku vaší osobnosti. Tak co myslíte, sedí to?

Střílečky mají prostě svůj svět a FPS střílečky obzvlášť. Občas se nad jejich vrtochy musíte přenést ačkoli vás to bude pěkně štvát. Občas vás to možná dokonce pobaví, ačkoli zrovna problematika házení granátů není tento případ. Právě naopak, házení granátů ve střílečkách je přesně to, z čeho si budete rvát vlasy na hlavě, budete proklínat tvůrce hry, budete spílat nepřátelům a budete vztekle mlátit do klávesnice. Všichni to známe, všichni to známe...

Mazlení má rád každý. Někdo s opačným pohlavím, někdo se stejným pohlavím, jiný zase se svými domácími mazlíčky, či nedávnou zakoupeným kalashnikovem - to se týká více fanoušků armádních záležitostí. Proč je ale mazlení s partnerem tak důležité? A proč je vlastně nejlepší? V tomto poněkud krátkém, zato výstižném komiksu pochopíte.

Kdo umí být slušný, přitom ale hovado, má vyhráno na všech čarách. K vulgárním výrazům se uchyluje jen chudák, člověk bez mozku a nebo někdo, kdo vám chce dát do držky. Jediný případ, kdy dokážeme vulgární slova pochopit, je právě poslední bod. Ovšem ty první dva je dobré přeskočit, a případně se naučit několik krásných a ucelených sloganů, ve kterých se obejdete bez zakázaných a neslušných slov. A přitom... přitom dotyčného nebo dotyčnou utřete lépe než Mr. Propper!

Snad každá doba má své chyby. A nynější moderní společnost jich má hodně. Naštěstí si to uvědomuje hodně lidí, naneštěstí ne dostatečné množství, a tak není jednoduché tyto problémy vyřešit. Mezi ty, kteří mají o moderní společnosti jasno, patří i umělec Gündüz Agayev, který se rozhodl pomoct těm, kteří mají ještě stále na očích růžové brýle. Jak? Nakreslil dvanáct výstižných ilustrací největších chyb moderní doby, které mluví za vše! Přesvědčte se sami!

Logická hádanka je jasně dána: muž s stal milionářem poté, co prodával jablka za tři centy, byť je kupoval za pět centů. Ať už vás odpověď napadá či né, v tomto logickém "rébusu" stačí opravdu použít jen tu nejprostější logiku ze všech a nehledat za odpovědí vědu. Použí můžete i nápovědy :-)

Jak vypadalo dámské spodní prádlo před téměř sto lety? A jak se vyvíjelo? Uvidíte ty nejkonzervativnější "hadrovitá" pyžama, která postupně přecházejí k méně hadrovitým a více bikinovitým tvarům. Je zajímavé sledovat celou evoluci, neboť se nad ženami vznáší zajímavý otazník - s ohledem na to, že se spodní prádlo zmenšovalo a ztenčovalo, je otázka jasná: kde ubereme tentokrát? :-D Autorem této sbírky je Glamour.

Ano, doslova a dopísmene se v novém díle komiksu Žiju s hipsterkou a hráčkou od Jagodibuja dozvíte jednu základní věc, která nás všechny trápí - jak poznat panice. Dost možná si řeknete, že dedukce o tom, zda je člověk neposkvrněn či nikoliv, lze odvodit z prostého levitování ruky obyčejného mladíka, jenž se s krasotinkou hodlá právě fotit. Jenže ouha! - ono to může být úplně jinak.