Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Sdílejte to!

4.7 / 5 49×
Vábení

nepotřebuju matematiku!

4.7 / 5 49×
nepotřebuju matematiku!
avatar

Abyste mohli přidávat komentáře, nebo se zaregistrujte..

killingmachine yolo

kuchanec @kerymery a ve kterém klubu? :3

kerymery jo, já budu třeba stripterká, takže nechápu proč do té školy musím chodit :D

Antarius Tak Ti schválně do kalhotek schovám šek na log(10 000) korun. Tedy čtyři koruny ;) A ty mě nebudeš moct proplesknout a přivázat za trest k tyči, páč si budeš myslet, že je to moc O.o

xogy ano v programovaní se matika vůbec nenajde... int percentComplete = (int)Math.round( (double)(100 * complete) / total);

Michael Miša lepsie robit pocitacove hray nes sa ucit

Antarius Já chemii studuju, a využiju k tomu chemii, angličtinu, IT, matematiku, fyziku, biologii, biochemii, fyziologii, chemickou fyziku, biofyziku...a další.
Každý si říká: k čemu to budu potřebovat.
Lenko, k čemu dějepis? Třeba k tomu, že jako dospělá nebudeš působit dojmem naprostého ignoranta. Základy ze všech předmětů by měl mít každý člověk, i když je nikdy nevyužije. Jsou to základy typu "co kdyby". Protože málokdo z nás skončí tam, kde opravdu chce, když někteří ani neví, kde chtějí skončit.

Lenka11184 stejně na co je ti dějepis ? :D ale fakt

neuron píšu v rychlosti :D

ejpon3453 neuron: Ale čeština se hodí vždy... "chemiji"...

neuron Něco podobného si taky říkám. Taky studuju IT ale chemiji asi opravdu potřebovat nebudu.

Obsah, který vás může zajímat

Tento test osobnosti je založen na tom, jakým způsobem člověk reaguje na barevné kombinace a různé objekty. V tomto případě se jedná o různé obrázky očí. Jste filozofická, romantická, nebo výstřední osobnost? Nebo snad nějaká úplně jiná?

Kdo umí být slušný, přitom ale hovado, má vyhráno na všech čarách. K vulgárním výrazům se uchyluje jen chudák, člověk bez mozku a nebo někdo, kdo vám chce dát do držky. Jediný případ, kdy dokážeme vulgární slova pochopit, je právě poslední bod. Ovšem ty první dva je dobré přeskočit, a případně se naučit několik krásných a ucelených sloganů, ve kterých se obejdete bez zakázaných a neslušných slov. A přitom... přitom dotyčného nebo dotyčnou utřete lépe než Mr. Propper!

Věčné souboje obvykle mají dva vyrovnané soupeře - ostatně právě proto jsou věčné. Občas se vyskytne nějaká výjimka, kdy jeden ze soupeřů převálcuje tohoto druhého rozdílem třídy, ale stejně je lidé budou zase stavět vedle sebe, právě proto, aby byl vidět ten rozdíl. Ve světě počítačové grafiky se jedná o porování Windows Malování a Photoshopu. Pokud jste předchozích 20 let nestrávili v jeskyni, určitě tušíte, jak tohle musí dopadnout. A taky že dopadlo...

Dvě na první pohled stejné věci nebo činnosti a přitom takový velký rozdíl. Existuje jen velmi tenká hranice mezi roztomilostí a odporným chováním. Jde o detaily, které jsou po chvíli zcela patrné. Buď se začneme rozplývat, jak je všechno hezké, v opačném případě nám podráždí nervy odporná věc, kterou někteří lidé z našeho okolí dělají běžně denně. Porovnejte onu hranici v nové galerii komiksů od Collegehumor.  

Klíčem nemusíte odemykat jen dveře do domu, ale také dveře k vlastní osobnosti. Nevěříte? Pak vyzkoušejte tento osobnostní test. Je to jednoduché, stačí si zvolit klíč, který vás nějakým způsobem zaujal. Je lepší nad tím moc nepřemýšlet, protože potom si nebudete moc vybrat.

Další díl skvělé hororové série MySilentHorror nabral protentokrát trochu velmi peprného, ostrého černého humoru. Ne že by šlo zrovna o legrační příspěvek, ale cynici a jiná havět se bude skvěle bavit. Zkrátka, když zrovna popíjíte v baru s krásnou dívenkou sklenku, dvě sklenky, více než dvě sklenky, dejte si pak pozor na to, až dojde na postelové hrátky. Pouta a jiné neřesti totiž mohou znamenat víc, než průser. Uvidíte sami!

V této rozsáhlé galerii ukázek "předtím a potom" najdete vybrané filmy a seriály, jako například Hra o trůny, Hobit, Stmívání, Vlk z Wallstreet nebo třeba legendární Matrix, kde byla mimo jiné použita revoluční technika snímání jednoho momentu z mnoha různých úhlů, tedy takzvaný "matrix efekt", neboli bullet time. V každém případě je někdy až k nevíře, co všechno dnes dokáží mistři trojrozměrných programů a jaké scény se dělají se speciálními efekty. De facto by se dalo říci, že dnes se dělají se speciálními efekty všechny scény. Hollywood už nemusí co centra New Yorku jen proto, aby natočil jednu scénku. Všechno se to "vyphotoshopuje" (tady by asi byl lepší výraz "vy3Dstudiomaxuje" (nebo jiný adekvátní 3D program) hezky pěkně z tepla pracovny. Teda, ne že by to bylo zase tak snadné. Ostatně, podívejte se sami, jak vypadají vaše oblíbené filmy za zeleným či modrým plátnem.