TOPlist

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Zobrazit podrobnosti PS: Tyto cookies nelze jíst.

Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Připojit se

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Tyto podmínky určují to, jakým způsobem bude nakládáno s vašim emailem a/nebo údaji, které jste uvedli v objednávkovém formuláři placené verze Trololol.

Tento souhlas se zpracováním osobních údajů se řídí zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.

1) Registrací do webu Trololol a všech jeho podwebů, žádostí o bonusový a zlatý obsah, souhlasíte se zpracováním osobních údajů a souhlasíte s pravidelným emailových zasíláním oběžníku z Trololol a všech jeho podwebů, které k němu náleží. Současně souhlasíte se zasíláním obsahových sdělení, sdělení o nesmrtelnosti chrousta a také souhlasíte, že budete poslouchat rodiče.

2) Osobní údaje, jako jméno a příjmení, adresa, telefon a email nebudou poskytovány třetím stranám. (Většinou jsme tu stejně jen dva, natožpak aby tady byl někdo třetí. Kdyby to ale hrozilo, vaše emaily nebudou poskytovány ani čtvrtým, pátým, šestým a také politickým stranám. Neukážeme je ani mamce, taťkovi a strejdovi. A to fakt slibujeme.). Veškeré údaje budou výhradně využity pro účely webu Trololol.cz a všech jeho podwebů, přičemž k těmto účelům mohou patřit i obochodní nabídky na služby či produkty spjaté s webem Trololol. Rozumí se tím mimo jiné to, že údaje neposkytneme nikomu jinému, ať už bezplatně, či za poplatek, nebudou poskytovány žádným institucím a neslouží pro zasílání nevyžádané pošty.  

3) Součástí emailů mohou být reklamní sdělení, ovšem taková, která souvisí s obsahem stránky Trololol.cz a všech, které k ní náleží. Našim cílen není zasílat obsah, reklamy či sdělení, která nesouvisí se stránkami Trololol.cz (...zdravým rozumem nebo koblihami s dírou uprostřed).

4) Ze zasílání pravidelných emailů se můžete odhlásit, což nedoporučujeme, protože to podle vědců dovádí brambory ke zpívání.

5) Obsah, který zasíláme na email, je zdarma.

6) Údaje jako jméno a příjmení, adresa včetně PSČ a státní příslušnost, mohou být využity interně pro obchodní účely, a to pouze v tom spektru, že mohou být použity pro škálování inzerce dle lokality, které se bude inzerce týkat. Inzercí se rozumí obsah zmíněný ve výše uvedeném bodu 2 a 3.


Lodní deník, zapsáno dneska a tady, kde zrovna sedím.