TOPlist

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Zobrazit podrobnosti PS: Tyto cookies nelze jíst.

Opravdu chcete nahlásit tento komentář?

ano ne

Komentář byl nahlášen.

Připojit se

Inzerce na Trololol.cz

Kontak na autory Trololol.cz

Vždy nás kontaktujte na email "info@trololol.cz" s předmětem "inzerce na trololol.cz"
 

Trololol.cz si klade za cíl vytvořit seriózní zábavní kanál, který bude lpět na kvalitě i různorodosti zábavy pro volnou chvíli.

Naše současná návštěvnost je - s ohledem na poměrně krátkou dobu existence, čítající téměř dva roky - zhruba 17 000 až 30 000 návštěv denně. Unikátních návštěvníků pak v rozmezí 10 000 až 23 000 - s aktuálností měsíce září roku 2013.

Návštěvnost uměle nezvyšujeme, na náš web nenaháníme lidi za účelem "co nejvíce návštěvníků". Jde nám o to, aby k nám lidé chodili rádi. A to se nám daří.
 

Inzerce vždy na kalendářní měsíc:
 

- po pravém sloupci pod označením textu "inzerce Trololol.cz", PRVNÍ POZICE za 4000 Kč + DPH.

 

- levý sloupec viditelný vždy na každé stránce, posuvná inzerce za 8 000 Kč + DPH.

 

- nad obsahem obrázku, respektive rozklik obrázku - 7 000 Kč + DPH.

 

- Specifickým přáním autora těchto webů je pomoci všem těm charitativním projektům a organizacím, které se zaměřují VÝHRADNĚ na pomoc zvířatům. V těchto případech poskytujeme inzerci ZDARMA, vždy prosíme o kontaktování na uvedený email.
 

Specifické požadavky jsme ochotni řešit.